
Харчовий пневматичний мембранний насос Phoenix FOOD PF60 AISI 316 FDA
- Під замовлення
- Код: PF0060S-HTSST3-AB
Відправка з 03 червня 202675 970 ₴
- +380 (50) 304-53-80
Харчовий пневматичний мембранний насос Fluimac Phoenix Food PF60 (Італія)
Fluimac Phoenix Food PF60 — це професійний пневматичний діафрагмовий (мембранний) насос, створений спеціально для потреб харчової, косметичної та фармацевтичної промисловості. Завдяки роботі від енергії стисненого повітря, цей насос є абсолютно безпечним, не потребує підключення до електромережі та ідеально підходить для перекачування в'язких продуктів, а також рідин, що містять тверді включення.
Корпус насоса виготовлено з електрополірованої нержавіючої сталі, що гарантує найвищий рівень гігієнічності та дозволяє легко промивати систему після використання.
Продуктивність до 3,9 м3/година (65 л/хв), а максимальний тиск досягає 80 метрів. Висота самоусмоктування до 5 метрів. У стандартному виконанні діаметр підключень для всмоктувальної та напірної ліній 1/2" BSP, для повітря - 1/4" BSP.
Подвійні мембранні насоси PHOENIX P60 AISI316
- З'єднання для рідини: 1" tri-clamp BS 4825
- Підключення повітря: 1/4 дюйма BSP
- Макс. витрата: 65 л/хв.
- Максимальний тиск повітря: 8 бар
- Максимальна висота подачі: 80 м
- Максимальна висота всмоктування у сухому стані: 5 м
- Максимальна висота всмоктування у вологому стані: 9,8 м
- Максимальне проходження твердих частинок: 3,5 мм
- Рівень шуму: 72 дБ
- Максимальна в'язкість: 20 000 сП
- Робочий обсяг за хід: 140 куб.см~

Головні переваги харчового насоса Fluimac PF60
-
Гігієнічне виконання: Матеріал корпусу — електрополірована нержавіюча сталь (SS) із показником шорсткості поверхні 2,7 μm Ra, що запобігає розмноженню бактерій та відповідає суворим санітарним нормам.
-
Робота з густими масами: Насос здатний легко перекачувати продукти з високою в'язкістю (до 20 000 сПз) та твердими частинками діаметром до 3.5 мм без пошкодження структури продукту.
-
Зручне підключення: Оснащений гігієнічними з'єднаннями типу TRI-CLAMP, які дозволяють швидко монтувати та демонтувати насос для очищення (CIP-мийки).
-
Вибухозахищеність: Насос стандартно постачається із сертифікатом ATEX (II 3/3 G Ex h IIC T4 Gc / II 3 D Ex h IIIB T135°C Dc X), що дозволяє використовувати його у вибухонебезпечних зонах або для перекачування спиртів.
-
Безпека «сухого ходу»: Насос не боїться роботи без рідини (сухого ходу) і має відмінні показники самовсмоктування (до 5 метрів).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fluimac |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальна пропускна здатність | 3.9 куб.м/год |
| Мінімальна пропускна здатність | 0.9 куб.м/год |
| Максимальний робочий тиск | 8 бар |
| Мінімальний робочий тиск | 2 бар |
| Перекачувані середи | Спирти, Каналізаційні речовини, Абразивні гідросуміші, Токсичні речовини, Вибухо-пожежо-небезпечні речовини, Легкозастигаючі речовини, Чиста вода, Технічна вода, Вода з домішками, Конденсати, Живильна вода, Морська вода, Хімічно активні речовини, Хімічно нейтральні речовини, Нафтопродукти, Зріджені вуглеводневі гази |
| Режими роботи діафрагмового насоса | Самозакачування, В якості бочкового насоса, Позитивна висота всмоктування |
| Діаметр перекачуваних частинок | 3.5 мм |
| Максимальна температура робочої рідини | 95 град. |
| Мінімальна температура робочої рідини | -20 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Продуктивність | 65 літр/хв |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищене виконання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія насоса | PHOENIX |
| Вага, кг | 20 |
| Продуктивність, л/хв | 65 |
| Діаметр вихідного патрубка | 1″ TRI-CLAMP BS 4825 |
| Діаметр вхідного патрубка | 1″ TRI-CLAMP BS 4825 |
| Матеріал проточної частини | AISI 316 - FDA |
| Висота всмоктування сухого (max), м | 6 |
| Температура | +95°C |
| Матеріал клапанів | PTFE |
| Матеріал сідла клапана | AISI316 |
| Тиск повітря (max), bar | 8 бар |
| Підключення до пневматичної магістралі | 1/2" |
| Висота подачі (max), м. | 80 |
| Максимальний діаметр твердих включень, мм | 7,5 |
| Матеріал мембрани з боку рідини | PTFE |
| Матеріал мембрани з боку повітря | HYTREL |
| Рівень захисту | ATEX zone1 |
| Вибухозахищене виготовлення | Так |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип | Пневматичний мембранний насос |
- Ціна: 75 970 ₴




